Македонски | Shqip | English |

17 ноем. 13:53 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Fiat Idea

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 ноем. 13:47 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

SE IZNAJMUVA KUKA OD 60m2 VO GEVGELIJA

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
14 ноем. 16:04 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Sharan

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
14 ноем. 15:48 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Sharan 116 85kw

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 11:40 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

VW PASSAT 1.9 TDI 110 KS

2 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
14 ноем. 11:20 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

PEUGEOT 406 2.0 HDI 110KS

2 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
14 ноем. 00:10 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Skoda Fabia Karavan 1,2-09 51kw ( 69ks)

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
08 ноем. 22:14 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

GOLF 4 VARIANT 1.9TDI

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
08 ноем. 18:57 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Skoda Octavia 1.4 -08

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
03 ноем. 21:09 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava stan

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
02 ноем. 21:17 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Mercedes-Benz A 170

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
01 ноем. 11:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Megane 1.9 DCI

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
31 окт. 14:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Seat Ibiza 1.4 16V

2 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток