Македонски | Shqip | English |

22 септ. 02:51 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Dacia Logan -01

Година: 2001
Километража: 70 000 - 74 999
22 јул. 20:25 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

IZNAJMUVAME APARTMANI I SOBI

50 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 50
19 ноем. 02:47 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Fiat Punto -00

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
16 апр. 22:41 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Kuka od 150m2 vo Gevgelija

100 МКД

Број на соби: 3
Површина: 150
Кон почеток