Македонски | Shqip | English |

Денес 22:23 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 22:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Corsa 1.2

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 21:50 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

ALFA ROMEO 159

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 21:21 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Stan vo Star Dojran

21 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 19:59 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

BMW 530 TOP SOSTOJBA ITNO

7 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:50 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Scenic 1.9

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:32 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz CLS 320 edition

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:09 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Rover 414 si

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:07 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes Benz C 200 cdi MK registriran 114.000 km

13 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 15:54 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Alpina B4

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 15:54
Link:
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Daihatsu Sirion -07

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:35 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz C220 -00

Година: 2000
Километража: 400 000 - 449 999
Денес 09:28 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

BMW 530 M-Packet Facelift

15 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A3

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:27 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

TOYOTA AURIS 2.0 D4D DIZEL FULL OPREMA -07

5 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 21:45 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vila Nov Dojran

38 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 18:06 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Citroen Xantia ITNO

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 5

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:20 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Богданци

Kuka vo Bogdanci

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 15:28 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Namesten stan

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Вчера 15:13 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Ford Escort

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 15:08 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz ML320

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:06 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A4 2.0tdi

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 15:01
Link:
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz 190 w201 2.5d

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:49
Link:
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 6 sportline

Година: 2011
Километража: 65 000 - 69 999
Кон почеток