Македонски | Shqip | English |

Денес 17:06 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa vo odlicna sostojba

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
Денес 16:42 Автомобили , Гостивар

Opel Meriva 1.7 cdti

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:48 Автомобили , Гостивар

BMW X5

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:47 Автомобили , Гостивар

AUDI A4 2.0 TDI 138.000km

11 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:55 Автомобили , Гостивар

Peugeot 307 2.0 HDI 136ks ITNO

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:49
Линк
Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Mercedes C 350 AMG

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 07:57 Куќи/Вили , Гостивар

BANESE E RE EKSKLUZIVE 3DHOMESHE 152m2

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 07:57 Куќи/Вили , Гостивар

EKSKLUZIVNO NOV 3 SOBEN STAN 153m2 SO IMOTEN LIST

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 07:57 Станови , Гостивар

BANESE E RE EKSKLUZIVE 3DHOMESHE 152m2

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 07:57 Станови , Гостивар

EKSKLUZIVNO NOV 3 SOBEN STAN 153m2 SO IMOTEN LIST

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 01:15 Автомобили , Гостивар

VW Golf 5 1.9 TDI

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:55 Автомобили , Гостивар

Audi A6 3.0tdi quatrro

9 490 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:27 Автомобили , Гостивар

VW Golf 5 1.9 BLUE MOTION

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:46 Автомобили , Гостивар

BMW X5

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 18:14 Станови , Гостивар

Trosoben stan od 87m2 vo Gostivar

Број на соби: 3,5
Кон почеток