Македонски | Shqip | English |

Денес 17:08 Автомобили , Гостивар

VW POLO 1.4 TDI FABRIKA

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:08 Автомобили , Гостивар

Mercedes C 220 cdi v -99

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 15:09
Линк
Автомобили , Гостивар

BMW X3 3.0d 04

8 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:13 Автомобили , Гостивар

RENAULT MEGANE III

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 13:46 Автомобили , Гостивар

VW Touran 2.0 103kw automat highline 7patnici

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:34 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 5 1.9 TDI FABRIKA

4 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:30 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 5 1.9 TDI FABRIKA

4 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:14 Автомобили , Гостивар

Opel Antara -08 mozna ZAMENA

9 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 08:03 Автомобили , Гостивар

Ford Focus 1.6 TDCi Carving

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:19 Автомобили , Гостивар

BMW 318

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:35
Линк
Автомобили , Гостивар

MG ZT 190 top forma itno

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:35 Автомобили , Гостивар

Opel Zafira

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:18 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 4 1.9 TDI 101 KS

2 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток