Македонски | Shqip | English |

Денес 16:58 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

BMW 320d

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:13 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Ford Focus tdci 1.8

2 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:34 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Ford TRANSIT DOKA 2.5D

4 898 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
13 мај 21:58 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Ford Focus 1.8 tdci

2 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 19:49 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Kombi Ford Transit

2 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: > 500 000
08 мај 18:08 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

BMW 525

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
05 мај 11:06 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Polo

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
26 апр 16:58 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Alfa Romeo Giulietta

11 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 15 000 - 19 999
21 апр 18:23 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Land Rover Serie l oldtajmer

5 500 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 60 000 - 64 999
19 апр 16:45 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW GOLF 4 1.9 TDI 110 KS

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр 18:43 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW GOLF 4 1.9 TDI 110KS

3 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
12 апр 19:45 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Seat Toledo

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр 00:20 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Fiat Punto 1.9 jtd

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
04 апр 18:01 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Ford Kuga 2.0

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
23 мар 15:35 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Renault Laguna 2 full oprema

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
18 мар 00:35 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

BMW 320

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар 22:45 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

BMW 530

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
04 мар 18:13 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Fiat Punto 1.1 benzin

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев 12:08 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Audi A6 quattro 3.0tdi

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев 13:07 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Golf 3 tdi karavan

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев 22:19 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Frontera Sport 2.0(BENZIN-PLIN)

3 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
10 фев 14:43 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Frontera 2.0 sport(BENZIN-PLIN)

3 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток