Македонски | Shqip | English |

19 јан. 22:53 Станови , Гостивар

BANESA QENDER PREJ 100m2 8m2 PODRUM

650 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
19 јан. 22:08 Куќи/Вили , Гостивар

Shtepi ne Gostivar

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 јан. 16:54 Куќи/Вили , Гостивар

Kuka od 90m2 vo Gostivar

80 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Кон почеток