Македонски | Shqip | English |
Вчера 22:08 Куќи/Вили , Гостивар

Shtepi ne Gostivar

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:54 Куќи/Вили , Гостивар

Kuka od 90m2 vo Gostivar

80 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
18 јан. 18:53 Куќи/Вили , Гостивар

Shtepia Prej 1300m2 Negotin Pologut

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 130
16 јан. 00:42 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Se iznajmuva vila vo Mavrovo

120 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 90
04 јан. 00:15 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Mavrovi Anovi Apartman "Caballa club"

720 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 50
01 јан. 17:31 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Vikendica vo Mavrovo

100 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 70
Кон почеток