Македонски | Shqip | English |

Вчера 16:51 Станови , Гостивар

Shtepi 110m2 Fazaneri Grudajc

29 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 110
Вчера 16:26 Станови , Гостивар

Stan od 96m2 vo Gostivar

58 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
17 мај 01:33 Станови , Гостивар

Namesten stan vo Gostivar

58 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
30 апр. 18:06 Станови , Гостивар

STAN od 75m2 so inventar

Број на соби: 3
30 апр. 18:06 Станови , Гостивар

STAN od 52 m2 so inventar

Број на соби: 2
25 апр. 14:53 Станови , Гостивар

Se izdava stan vo Gostivar

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Кон почеток