Македонски | Shqip | English |

12 дек. 10:53 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.2

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
12 дек. 00:39 Автомобили , Гостивар , Ростуша

Suzuki Maruti benzin plin -97 CELOSNO ZA DELOVI

120 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 45 000 - 49 999
11 дек. 23:34 Автомобили , Гостивар

Mercedes-Benz c220

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
11 дек. 15:53 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Land Rover Serie 88l oldtajmer

6 500 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 60 000 - 64 999
11 дек. 14:57 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Golf 5 2.0TDI moze zamena

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 21:27 Куќи/Вили , Гостивар

Kuka od 180m2 vo Gostivar

160 000 МКД

Број на соби: 6
Површина: 180
09 дек. 19:56 Автомобили , Гостивар

BMW 520i

5 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
09 дек. 17:37 Автомобили , Гостивар

Mercedes-Benz ML 420

11 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
08 дек. 20:29 Автомобили , Гостивар

RENAULT MEGANE 1.6 BENZIN-PLIN LANDIRENZO

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 14:28 Автомобили , Гостивар

Toyota Auris 2.2 DCAT

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
07 дек. 16:35 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Mercedes AMG 350

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
07 дек. 15:47 Автомобили , Гостивар

VW VENTO 1,9 TD

1 400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
06 дек. 15:58 Автомобили , Гостивар

VW Bora 99 2.3 v5 so plin

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 12:50 Автомобили , Гостивар

VW Pasat CC 2.0 benzin automatik

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 12:42 Автомобили , Гостивар

Fiat Idea 1.4 benzin plin

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
05 дек. 22:07 Автомобили , Гостивар

Citroen C4 1.4i

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
05 дек. 12:24 Автомобили , Гостивар

Opel Astra

450 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
05 дек. 11:51 Автомобили , Гостивар

Opel Zafira 1.9cdti 110kw

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 23:22 Автомобили , Гостивар

Mercedes-Benz c220 itno

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 18:48 Автомобили , Гостивар , Ростуша

Opel Corsa 13.cdti

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
03 дек. 17:15 Автомобили , Гостивар

Mercedes-Benz e220 cdi extra

7 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 дек. 10:33 Автомобили , Гостивар

Jaguar X-Type 2.0 D

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток