Македонски | Shqip | English |

08 мај 10:31 Автомобили , Гостивар

Ford Ka 1.3 benzin klima -97

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 60 000 - 64 999
08 мај 01:08 Автомобили , Гостивар

VW PASSAT 1.9 TDI -02

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
07 мај 21:55 Автомобили , Гостивар

Opel Meriva -04 MOZE ZAMENA

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 18:58 Автомобили , Гостивар

Mercedes Benz S400 Dizel -03

Година: 2003
Километража: 400 000 - 449 999
06 мај 21:50 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

BMW 320 -01

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 16:56 Автомобили , Гостивар

BMW X5 -03

9 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
06 мај 01:02 Автомобили , Гостивар

BMW X5 -03

9 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
05 мај 15:22 Автомобили , Гостивар

Renault Clio 1.5dci -02

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 08:37 Автомобили , Гостивар

BMW X5 moze zamena -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 22:42 Автомобили , Гостивар

BMW 530d facelift full zamena -01

5 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 09:57 Автомобили , Гостивар

FORD ESCORT 1.8 KARAVAN -95 117000 KM

1 580 ЕУР

Година: 1995
Километража: 110 000 - 119 999
03 мај 07:54 Автомобили , Гостивар

AUDI A6 3.0 DIZEL AVTOMATIK QUATTRO

11 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 20:25 Автомобили , Гостивар

BMW 320d Facelift -02

5 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
02 мај 20:25 Автомобили , Гостивар

Opel Meriva -04 moze i zamena

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
01 мај 19:42 Автомобили , Гостивар

OPEL VECTRA FULL OPREMA - 05

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 14:13 Автомобили , Гостивар

Fiat Linea -14

8 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 0 - 4 999
29 апр. 21:34 Автомобили , Гостивар , Ростуша

Seat Cordoba 1.9 SDI -04 ITNO

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 12:52 Автомобили , Гостивар

JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD LIMITED -99

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
29 апр. 10:32 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Astra -98

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток