Македонски | Shqip | English |

19 мај 23:19 Автомобили , Гостивар

BMW 318

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 23:08 Куќи/Вили , Гостивар

Shtepi ne Gostivar

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 мај 21:12 Автомобили , Гостивар

Mercedes-Benz E 220 CDİ

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
19 мај 19:59 Автомобили , Гостивар

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 14:42 Автомобили , Гостивар

AUDI A6 3000 TDI QUATRO -06

7 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
19 мај 14:21 Автомобили , Гостивар

Ford Mondeo

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 13:10 Куќи/Вили , Гостивар

SHTEPIA KUKI EVLER

Број на соби: 3
Површина: 200
19 мај 12:46 Куќи/Вили , Гостивар

SHTEPI PREJ 200-m2 QENDER

155 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
19 мај 11:42 Автомобили , Гостивар

BMW X5 ekstra socuvana

5 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток