Македонски | Shqip | English |

19 јан. 22:53 Станови , Гостивар

BANESA QENDER PREJ 100m2 8m2 PODRUM

650 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
19 јан. 22:19 Автомобили , Гостивар

BMW 318

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 22:08 Куќи/Вили , Гостивар

Shtepi ne Gostivar

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 јан. 20:39 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 20:12 Автомобили , Гостивар

Mercedes E 220 CDİ

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
19 јан. 18:59 Автомобили , Гостивар

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
19 јан. 16:54 Куќи/Вили , Гостивар

Kuka od 90m2 vo Gostivar

80 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
19 јан. 16:52 Автомобили , Гостивар

Ford Ka -12

4 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
19 јан. 13:21 Автомобили , Гостивар

Ford Mondeo

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 07:38 Автомобили , Гостивар

BMW 525 d

8 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
19 јан. 03:15 Автомобили , Гостивар

Skoda felicia 1.3

755 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан. 18:53 Куќи/Вили , Гостивар

Shtepia Prej 1300m2 Negotin Pologut

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 130
17 јан. 19:30
Линк
Автомобили , Гостивар

Opel Vectra 1.9 Cdti 110kw/150ks registrirana

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток