Македонски | Shqip | English |

14 јан. 13:57 Автомобили , Гостивар

VW CRAFTER 2.5 TDI -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан. 22:57 Автомобили , Гостивар

MERCEDES-BENZ S320 CDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 22:20 Автомобили , Гостивар

BMW 730d ekstra oprema moze zamena

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 17:09 Автомобили , Гостивар

Mercedes-Benz C 320 cdi

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 13:05 Автомобили , Гостивар

Nissan Qashqai

28 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
11 јан. 23:55 Автомобили , Гостивар

Jeep Wrangler

Година: 1989
Километража: 55 000 - 59 999
11 јан. 23:10 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Corsa 1.3 cdci

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
11 јан. 19:42 Автомобили , Гостивар

Skoda Octavia 2.0 benzin uvez CH

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 19:38 Автомобили , Гостивар

VW T4 Caravalle moze zamena so kombe nad 14stolici

2 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
11 јан. 17:32 Автомобили , Гостивар

Fiat Panda 4x4

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
10 јан. 22:12 Автомобили , Гостивар

Daewoo Musso 2.9 dizel

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 12:19 Автомобили , Гостивар

Opel Vectra 1.9 CDTI full oprema

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
09 јан. 13:39 Автомобили , Гостивар

BMW 316d Sport

18 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток