Македонски | Shqip | English |

18 мај 17:03 Куќи/Вили , Гостивар

Shtepi 110m2 Fazaneri Grudajc

29 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 110
18 мај 16:51 Станови , Гостивар

Shtepi 110m2 Fazaneri Grudajc

29 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 110
18 мај 15:15 Автомобили , Гостивар

BMW 120d 163ks NAVI FULL

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 02:07 Автомобили , Гостивар

Renault Clio 1.2i 8v 44kw 99God. Odlicen Pali Vozi

899 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
16 мај 10:50 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS -06 GOAL EKSTRA CENA

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 00:04 Автомобили , Гостивар

Seat Ibiza 1.0 MPI benzin

1 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 15:22
Линк
Автомобили , Гостивар

VW Golf 5 1.9 tdi

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
13 мај 15:06 Автомобили , Гостивар

Citroen Nemo

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
12 мај 14:08 Автомобили , Гостивар

Seat Ibizia

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 13:08 Автомобили , Гостивар

Opel Agila 1.0 itno

1 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток