Македонски | Shqip | English |

09 јан. 09:07 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Pajero 3.0 V6

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
08 јан. 19:58 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Pajero

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
08 јан. 01:40 Автомобили , Гостивар

VW Passat Td 1.9

750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 14:01 Автомобили , Гостивар

Bmw 320 e46

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 21:17 Автомобили , Гостивар

Toyota RAV4 2.2 150 D-CAT 4WD 140800km

4 597 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
05 јан. 22:27 Автомобили , Гостивар

Sead Toledo 1.9 tdi 150ps

4 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 јан. 17:30 Автомобили , Гостивар

BMW 535d 286 kol full m sport oprema

17 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
05 јан. 17:13 Автомобили , Гостивар

Fiat Punto 1.8 hgt uvezena od ch -04

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток