Македонски | Shqip | English |

05 мар. 14:14 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Fiat punto -75 HSD

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 10 000 - 14 999
05 мар. 12:38 Автомобили , Гостивар

VW Golf 4

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 18:40 Автомобили , Гостивар

Fiat Stillo 1.9 jtd

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 15:16 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Mercedes-Benz C200 CDI

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 10:25 Автомобили , Гостивар

BMW 525

6 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 09:04 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Pajero 3.0i V6 Off Road

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
02 мар. 16:03 Автомобили , Гостивар

Fiat Doblo

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 10 000 - 14 999
02 мар. 14:47 Автомобили , Гостивар

VW Golf moze zamena

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 14:15 Автомобили , Гостивар

Mercedes-Benz E 220 cdi extra

6 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
01 мар. 21:02 Автомобили , Гостивар

BMW 325

5 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
01 мар. 17:05 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Mercedes-Benz A180

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 21:01 Автомобили , Гостивар

VW Golf 5 1.9tdi -05

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
28 фев. 19:57 Автомобили , Гостивар

Opel Vectra 1.9 CDTI

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 19:53 Автомобили , Гостивар

Mercedes C 200 CDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 14:56 Станови , Гостивар

Stan sproti avtobuska vo Gostivar

18 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
26 фев. 18:20 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Nissan Qashqai

23 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 10 000 - 14 999
26 фев. 14:23 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Mercedes E220 2005/12

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 23:30 Станови , Гостивар

Se iznajmuva stan do Opstinata

Број на соби: 2,5
Површина: 60
25 фев. 21:54 Автомобили , Гостивар

Audi A3 2.0 TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 17:09 Куќи/Вили , Гостивар

Kuka vo 6 zona vo Gostivar

Број на соби: 9
Површина: 120
25 фев. 12:37 Автомобили , Гостивар

Toyota Auris 2.2 DCAT

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
24 фев. 23:51 Автомобили , Гостивар

Mini Cooper 1.4 Dizell

4 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток