Македонски | Shqip | English |

07 јан. 14:01 Автомобили , Гостивар

Bmw 320 e46

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 21:17 Автомобили , Гостивар

Toyota RAV4 2.2 150 D-CAT 4WD 140800km

4 597 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
05 јан. 22:27 Автомобили , Гостивар

Sead Toledo 1.9 tdi 150ps

4 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 јан. 17:30 Автомобили , Гостивар

BMW 535d 286 kol full m sport oprema

17 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
04 јан. 19:07 Автомобили , Гостивар

VW Passat

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
04 јан. 16:30 Автомобили , Гостивар

Mercedes-Benz ML 280 -08 itno

13 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
04 јан. 13:55 Автомобили , Гостивар

Ford Fiesta

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
04 јан. 00:15 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Mavrovi Anovi Apartman "Caballa club"

720 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 50
03 јан. 14:20 Автомобили , Гостивар

Mercedes C 220

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
02 јан. 22:58 Автомобили , Гостивар

Opel astra

2 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 19:57 Автомобили , Гостивар

VW Golf 6 1.6 tdi

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
02 јан. 13:42 Автомобили , Гостивар

VW Passat

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток