Македонски | Shqip | English |

17 дек. 15:41 Автомобили , Гостивар

VW POLO 1.4 16V UVOZ OD CH

2 490 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 дек. 13:59 Автомобили , Гостивар

BMW 320D FACELIFT REDIZAJN

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
16 дек. 23:53 Автомобили , Гостивар

Peugeot 306 2.0 HDI

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
16 дек. 20:30 Автомобили , Гостивар

Daewo Nexia 1.5 benzin

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
16 дек. 13:28 Автомобили , Гостивар

Jeep Cherokee Liberty

4 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 01:05 Автомобили , Гостивар

Peugeut 207

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
15 дек. 16:21 Автомобили , Гостивар

Fiat 500 1.4 benzin

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
15 дек. 16:01 Автомобили , Гостивар

VW Touran 1.9tdi

5 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
15 дек. 15:41 Автомобили , Гостивар

MERCEDES-BENZ B180

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
15 дек. 15:33 Автомобили , Гостивар

VW Jetta 2.0tdi

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 дек. 15:17 Автомобили , Гостивар

Golf 5 prv gazda

5 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 дек. 12:59 Автомобили , Гостивар

Peugeot 307 1.6 HDI

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 18:40 Автомобили , Гостивар

BMW X5

5 599 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток