Македонски | Shqip | English |
Вчера 16:58 Автомобили , Дебар

Opel Astra

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 02:27
Линк
Автомобили , Дебар

Opel Astra g 1.7 isuzu motor

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев 00:18 Автомобили , Дебар

Opel Corsa

1 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
17 фев 20:12 Автомобили , Дебар

Audi A3 -09

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
15 фев 15:33 Автомобили , Дебар

Golf 5

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев 14:40 Автомобили , Дебар

BMW 730d facelift

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев 22:28 Автомобили , Дебар

VW Passat 1.9 TDI 96Kw

4 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев 05:53
Линк
Автомобили , Дебар

VW Golf

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
12 фев 03:50
Линк
Автомобили , Дебар

VW Golf 5

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
11 фев 18:50 Автомобили , Дебар

VW Golf4 TDI 90ks

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев 16:57 Автомобили , Дебар

VW Passat

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан 21:14 Автомобили , Дебар

Mercedes E320 evo airmatic

12 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
19 јан 13:30 Автомобили , Дебар

МERCEDES GLA250 4MATIC

31 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
15 јан 19:02 Автомобили , Дебар

VW Touareg

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
14 јан 23:21 Автомобили , Дебар

VW Golf 4 TDI 150PS

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан 23:12 Автомобили , Дебар

Peugeot 307 coupè cabriolet

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
07 јан 16:09 Автомобили , Дебар

FORD FIESTA 1.8 DIZEL 94g

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
03 јан 22:10 Станови , Дебар

Stan od 72m2 vo Debar

33 000 ЕУР

Број на соби: 3
03 јан 13:32 Автомобили , Дебар

FORD FIESTA 1.3

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
11 дек 22:18 Автомобили , Дебар

Mercedes C 220 -03

4 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
11 дек 21:50 Автомобили , Дебар

Audi A4 -03

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
09 дек 20:32 Автомобили , Дебар

VW Passat

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
09 дек 14:27 Автомобили , Дебар

Skoda Octavia -03

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
05 дек 16:32 Автомобили , Дебар

Fiat Fiorino 1.7 D

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток