Македонски | Shqip | English |
Вчера 22:47 Автомобили , Дебар

VW Touareg

12 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:12 Автомобили , Дебар

Audi A3

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 18:22 Автомобили , Дебар

BMW 730 d

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
26 мај 17:09 Автомобили , Дебар

Opel Vectra c 2850 euro

2 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 13:44 Автомобили , Дебар

Audi Q7 S-line

17 995 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
26 мај 12:42 Автомобили , Дебар

VW Touareg

12 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
25 мај 19:33 Автомобили , Дебар

BMW 730D 245HP SMART DRIVE PILOT

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
25 мај 18:05 Автомобили , Дебар

PEUGEOT 407 1.6HDI 110KS

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
19 мај 00:32 Автомобили , Дебар

BMW 320

3 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 17:09 Автомобили , Дебар

VW Passat 1.9tdi 90ks KLIMA smeneta lamela akomul

2 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 16:27 Автомобили , Дебар

Opel Vectra C 2.2 dti

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 16:18 Автомобили , Дебар

Opel Vectra C 2.2 dti

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 14:29 Автомобили , Дебар

Opel Zafira

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр 12:48 Автомобили , Дебар

Audi A7 3.0 TDI V6 2011

34 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
26 апр 15:39 Автомобили , Дебар

VW Golf 5 2.0 Tdi 140 ks Super Cena

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
23 апр 18:47 Автомобили , Дебар

VW Golf 4 TDI 150PS

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр 14:46 Автомобили , Дебар

VW Phaeton 3.0 v6 4 motion

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
19 апр 17:00 Автомобили , Дебар

Fiat Doblo Cargo Moze Zamena

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр 22:15 Автомобили , Дебар

Dаewoo Tico

250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 75 000 - 79 999
09 апр 12:29 Автомобили , Дебар

VW Jetta moze zamena

Година: 1988
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр 12:03 Автомобили , Дебар

VW Golf 3tdi 1.9

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
07 апр 12:48 Автомобили , Дебар

Mercedes B 200 CDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр 22:02 Автомобили , Дебар

VW Touareg

13 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
02 апр 08:12 Автомобили , Дебар

OPEL MERIVA 1.7

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
31 мар 11:56 Автомобили , Дебар

Volvo XC 60

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
27 мар 19:31 Автомобили , Дебар

Opel Corsa 1.2

1 350 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар 19:50 Автомобили , Дебар

Daewoo Tico

Година: 1999
Километража: 75 000 - 79 999
07 мар 22:09 Автомобили , Дебар

Opel Zafira 2.0 dti

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар 20:21 Автомобили , Дебар

Opel Vectra B

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар 02:33 Автомобили , Дебар

Opel Vectra

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев 15:30 Автомобили , Дебар

VW Passat 2.0 TDI Ekstra

6 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
27 фев 16:30 Автомобили , Дебар

Opel Astra 2.0

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
24 фев 16:05 Автомобили , Дебар

BMW 730d facelift

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев 16:58 Автомобили , Дебар

Opel Astra

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев 02:27 Автомобили , Дебар

Opel Astra g 1.7 isuzu motor

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев 15:33 Автомобили , Дебар

Golf 5

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев 22:28 Автомобили , Дебар

VW Passat 1.9 TDI 96Kw

4 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток