Македонски | Shqip | English |
14 јан. 21:28
Линк
Автомобили , Дебар

Opel astra 2.0 -00 Dizel

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999

20 јан. 23:00 Автомобили , Дебар

MERCEDES-BENZ C 220 CDI

5 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 15:04 Автомобили , Дебар

FORD WINDSTAR USA

4 444 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
16 јан. 21:14 Автомобили , Дебар

VW Golf 7 1.6 TDI DSG

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
14 јан. 21:28 Автомобили , Дебар

Opel astra 2.0 -00 Dizel

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 17:52 Автомобили , Дебар

Ford Mondeo voziloto e vo odlicna sostojba

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 17:24 Автомобили , Дебар

Subaru Vivio Mal Avtomobil

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
06 јан. 21:00 Автомобили , Дебар

Chrysler Voyager

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 16:34 Автомобили , Дебар

BMW X5 3.0xd

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
30 дек. 17:49 Автомобили , Дебар

Opel Meriva 1.4 LPG

4 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
28 дек. 14:47 Автомобили , Дебар

Mercedes C270

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
27 дек. 01:18 Автомобили , Дебар

Peugeot 106

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
26 дек. 12:37 Автомобили , Дебар

Opel Vectra C 2.2dti

1 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
12 дек. 22:19 Автомобили , Дебар

AUDI A8

12 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 17:19 Автомобили , Дебар

Audi A4

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 17:00 Автомобили , Дебар

Audi A4 2.0 tdi

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
26 ноем. 09:45 Автомобили , Дебар

Golf 5 1.9 TDI 6 brzini

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 ноем. 09:57 Автомобили , Дебар

VW POLO 1.9 SDI -02

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
14 ноем. 20:51 Автомобили , Дебар

Audi A4

13 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 18:15 Автомобили , Дебар

Ford Mondeo Titanium X edinstven

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 13:00 Автомобили , Дебар

VW Golf 5 1.9 TDI DSG Automatic -07 tronic 105 ks

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 20:09 Автомобили , Дебар

Mercedes-Benz Ml 320

15 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 14:20 Автомобили , Дебар

Opel Astra H 1.9 cdti 122ps

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 18:16 Автомобили , Дебар

Chevrolet Aveo

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
19 окт. 15:12 Автомобили , Дебар

VW GOLF 5

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 20:44 Автомобили , Дебар

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec -12

31 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
16 окт. 02:16 Автомобили , Дебар

VW Polo -02 1.4 tdi

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 11:47 Автомобили , Дебар

Volvo V50 1.6 tdi

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 14:32 Автомобили , Дебар

Range Rover Sport

22 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 септ. 16:37 Автомобили , Дебар

VW Golf 4

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
03 септ. 00:50 Автомобили , Дебар

bmw 3.5d 2012 panorama m-paket

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
02 септ. 09:03 Автомобили , Дебар

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec panorama keyless -12

32 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
25 авг. 16:29 Автомобили , Дебар

VW Golf variant 2.0 TDI panorama

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 11:25 Автомобили , Дебар

BMW 530 e39 diesel

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 22:39 Автомобили , Дебар

Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 10:08 Автомобили , Дебар

Ford Galaxy 2.0 tdci 7 sedista

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 14:32 Автомобили , Дебар

Opel Corsa 1.4 Benzin -03

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
03 авг. 16:42 Автомобили , Дебар

Mercedes Benz C220 CDI -05 Avangard, Redesign,Aut

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток