Македонски | Shqip | English |
26 апр. 20:36 Автомобили , Дебар

Mercedes E 250 -00

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
24 апр. 22:44 Автомобили , Дебар

Opel Vectra 1.6 -99

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
24 апр. 20:52 Автомобили , Дебар

Opel Zafira 1.9 cdti cosmo 120 ks

7 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
24 апр. 17:33 Автомобили , Дебар

Ford Windstar sel -00

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
16 апр. 13:33 Автомобили , Дебар

Opel Astra 1.4 Twinport -09

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
14 апр. 06:26 Автомобили , Дебар

Mercedes Benz C 220 Dizel -97

2 250 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
08 апр. 05:02 Автомобили , Дебар

Audi A4 karavan 1.9tdi so i cerveno -99

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
27 мар. 13:41 Автомобили , Дебар

OPEL ASTRA TDI 1.7 DIZEL -95

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
25 мар. 22:29 Автомобили , Дебар

Opel Corsa OPC 1.6 - 08

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
23 мар. 21:55 Автомобили , Дебар

BMW 320 d facelift top sostojba -02

4 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 23:40 Автомобили , Дебар

Mercedes E 280 -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар. 23:34 Автомобили , Дебар

VW GOLF 5 VARIANT 1.9 TDI 105ks -09

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 мар. 14:51 Автомобили , Дебар

Opel Astra 1.4 -05

1 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 мар. 11:26 Автомобили , Дебар

Opel Insignia 81 000 km -09

13 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
08 мар. 14:24 Автомобили , Дебар

Audi A4 -05

6 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
27 фев. 23:42 Автомобили , Дебар

VW Polo -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
14 фев. 20:44 Автомобили , Дебар

Mazda 323 -00

600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
10 фев. 10:50 Автомобили , Дебар

Opel Astra -95

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 450 000 - 499 999
09 фев. 22:12 Автомобили , Дебар

VW Passat 1.9 TDI -99

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
09 фев. 18:36 Автомобили , Дебар

Alfa Romeo 166 -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 19:47 Автомобили , Дебар

Opel Astra -09 1.4

2 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 11:21 Автомобили , Дебар

VW Passat -98 itno

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
24 јан. 14:58 Автомобили , Дебар

Opel Astra 1.7TD -95 registrirana novi gumi

1 450 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 14:18 Автомобили , Дебар

VW Golf -89

Година: 1989
Километража: 25 000 - 29 999
23 јан. 23:02 Автомобили , Дебар

Renault Clio -96

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
14 јан. 05:30 Автомобили , Дебар

VW Vento 1.9 tdi -94

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 12:12 Автомобили , Дебар

BMW 530 DIZEL -02

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
03 јан. 20:46 Автомобили , Дебар

Hyundai H1 2.5 diesel 6 sedista -02

3 990 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток