Македонски | Shqip | English |
14 јан. 21:28
Линк
Автомобили , Дебар

Opel astra 2.0 -00 Dizel

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999

15 мар. 23:34 Автомобили , Дебар

VW GOLF 5 VARIANT 1.9 TDI 105ks -09

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 мар. 14:51 Автомобили , Дебар

Opel Astra 1.4 -05

1 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 мар. 11:26 Автомобили , Дебар

Opel Insignia 81 000 km -09

13 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
08 мар. 14:24 Автомобили , Дебар

Audi A4 -05

6 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
27 фев. 23:42 Автомобили , Дебар

VW Polo -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
14 фев. 20:44 Автомобили , Дебар

Mazda 323 -00

600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
10 фев. 10:50 Автомобили , Дебар

Opel Astra -95

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 450 000 - 499 999
09 фев. 22:12 Автомобили , Дебар

VW Passat 1.9 TDI -99

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
09 фев. 18:36 Автомобили , Дебар

Alfa Romeo 166 -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 19:47 Автомобили , Дебар

Opel Astra -09 1.4

2 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 11:21 Автомобили , Дебар

VW Passat -98 itno

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
24 јан. 14:58 Автомобили , Дебар

Opel Astra 1.7TD -95 registrirana novi gumi

1 450 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 14:18 Автомобили , Дебар

VW Golf -89

Година: 1989
Километража: 25 000 - 29 999
23 јан. 23:02 Автомобили , Дебар

Renault Clio -96

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
14 јан. 05:30 Автомобили , Дебар

VW Vento 1.9 tdi -94

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 12:12 Автомобили , Дебар

BMW 530 DIZEL -02

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
03 јан. 20:46 Автомобили , Дебар

Hyundai H1 2.5 diesel 6 sedista -02

3 990 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
01 јан. 20:33 Автомобили , Дебар

Mercedes CLC 220 -02 gjendje perfekte

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
01 јан. 17:17 Автомобили , Дебар

Peugeot 307 -08

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
01 јан. 16:32 Автомобили , Дебар

VW Golf 4 -99

2 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
20 дек. 12:21 Автомобили , Дебар

Renault Broadway R 9 -95

599 ЕУР

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
19 дек. 00:01 Куќи/Вили , Дебар

Shtepi ne qender Debar

Број на соби: 2,5
17 дек. 14:24 Автомобили , Дебар

Audi A3 -10

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
17 дек. 06:21 Автомобили , Дебар

Fiat Uno -93

1 500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 10 000 - 14 999
15 дек. 17:39 Автомобили , Дебар

VW Golf gtd -07

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 08:16 Автомобили , Дебар

VW Golf 5 variant 1.9 tdi -08

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
07 дек. 00:28 Автомобили , Дебар

Fiat Uno -93

1 500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток