Македонски | Shqip | English |

24 окт. 18:34 Автомобили , Дебар

MERCEDES-BENZ E 220 -09

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
24 окт. 15:29 Автомобили , Дебар

Mercedes E 320 EVO -06

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
27 септ. 02:57 Автомобили , Дебар

Opel Astra 1.7 -03

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
26 септ. 17:33 Автомобили , Дебар

Mini Cooper S -04

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
19 септ. 10:32 Автомобили , Дебар

Peugeot 407 -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 15:10 Автомобили , Дебар

Rover 200 -98

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
13 септ. 12:15 Куќи/Вили , Дебар

Shtepi prej 616m2 ne Debar

200 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 10
09 септ. 12:20 Автомобили , Дебар

Ford Windstar Sel -00

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
16 авг. 20:14 Автомобили , Дебар

BMW 318 benzin plin -02 zacuvana

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 11:35 Автомобили , Дебар

BMW 525 -97

2 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
18 јул. 01:30 Автомобили , Дебар

Opel Vectra B 2.6 V6 -01

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 16:26 Автомобили , Дебар

BMW 525 -97

2 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999
11 јул. 14:50 Автомобили , Дебар

Se prodava Ford

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
08 јул. 23:17 Автомобили , Дебар

VW Golf -97 itno

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
08 јул. 18:19 Автомобили , Дебар

VW Passat 2.0 -06

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
05 јул. 19:38 Автомобили , Дебар

Citroen Xantia -95

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
03 јул. 20:35 Автомобили , Дебар

Nissan Primera 1600 16V -97

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 10 000 - 14 999
03 јул. 20:35 Автомобили , Дебар

Fiat Punto -99

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
28 јун. 16:39 Автомобили , Дебар

VW Golf 4 1.9 -97

2 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 14:12 Автомобили , Дебар

VW GOLF -97 1.6 REGISTRIRAN

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
28 јун. 08:00 Станови , Дебар

Banesë në Durrës Shqipëri

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
26 јун. 20:21 Куќи/Вили , Дебар

Kuka od 420m2 vo Debar

Број на соби: > 10
20 јун. 03:11 Автомобили , Дебар

Audi A6 2.5 tdi quattro -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 22:26 Автомобили , Дебар

Mercedes 112 CDI -02

5 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
27 мај 15:05 Автомобили , Дебар

FIAT PUNTO 1.9 JTD -02

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
13 мај 08:43 Автомобили , Дебар

VW Passat 1.9 TDI -02

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток