Македонски | Shqip | English |
14 јан. 21:28
Линк
Автомобили , Дебар

Opel astra 2.0 -00 Dizel

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999

24 окт. 18:16 Автомобили , Дебар

Chevrolet Aveo

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
19 окт. 15:12 Автомобили , Дебар

VW GOLF 5

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 20:44 Автомобили , Дебар

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec -12

31 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
16 окт. 02:16 Автомобили , Дебар

VW Polo -02 1.4 tdi

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 11:47 Автомобили , Дебар

Volvo V50 1.6 tdi

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 14:32 Автомобили , Дебар

Range Rover Sport

22 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 септ. 16:37 Автомобили , Дебар

VW Golf 4

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
03 септ. 00:50 Автомобили , Дебар

bmw 3.5d 2012 panorama m-paket

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
02 септ. 09:03 Автомобили , Дебар

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec panorama keyless -12

32 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
25 авг. 16:29 Автомобили , Дебар

VW Golf variant 2.0 TDI panorama

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 11:25 Автомобили , Дебар

BMW 530 e39 diesel

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 22:39 Автомобили , Дебар

Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 10:08 Автомобили , Дебар

Ford Galaxy 2.0 tdci 7 sedista

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 14:32 Автомобили , Дебар

Opel Corsa 1.4 Benzin -03

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
03 авг. 16:42 Автомобили , Дебар

Mercedes Benz C220 CDI -05 Avangard, Redesign,Aut

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 08:35 Автомобили , Дебар

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI 4X4 KUPENA VO MK

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 21:53 Автомобили , Дебар

VW Passat 1.9 TDI

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 00:14 Автомобили , Дебар

OPEL ASTRA G

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
16 јун. 12:28 Автомобили , Дебар

Range Rover Sport HSE 2.7

14 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток