Македонски | Shqip | English |
02 септ. 08:52 Автомобили , Дебар

VW Golf 4

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
17 авг. 09:31 Куќи/Вили , Дебар

Kuka vo Debar

43 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
19 јул. 20:59 Автомобили , Дебар

Ford Fiesta

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 09:29 Автомобили , Дебар

Mercedes 220

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
06 јул. 13:22 Автомобили , Дебар

Nissan X-Trail

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
17 јун. 12:05 Автомобили , Дебар

HONDA CR-V -06 KAKO NOVA

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 11:25 Автомобили , Дебар

VW Golf

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
19 мај 00:32 Автомобили , Дебар

BMW 320

3 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
09 мај 14:29 Автомобили , Дебар

Opel Zafira

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 15:39 Автомобили , Дебар

VW Golf 5 2.0 Tdi 140 ks Super Cena

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
18 апр. 22:15 Автомобили , Дебар

Dаewoo Tico

250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 75 000 - 79 999
09 апр. 12:29 Автомобили , Дебар

VW Jetta moze zamena

Година: 1988
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 12:03 Автомобили , Дебар

VW Golf 3tdi 1.9

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток