Македонски | Shqip | English |
07 апр. 12:48 Автомобили , Дебар

Mercedes B 200 CDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 08:12 Автомобили , Дебар

OPEL MERIVA 1.7

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
31 мар. 11:56 Автомобили , Дебар

Volvo XC 60

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар. 19:50 Автомобили , Дебар

Daewoo Tico

Година: 1999
Километража: 75 000 - 79 999
07 мар. 22:09 Автомобили , Дебар

Opel Zafira 2.0 dti

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 20:21 Автомобили , Дебар

Opel Vectra B

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 02:33 Автомобили , Дебар

Opel Vectra

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 16:30 Автомобили , Дебар

Opel Astra 2.0

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
24 фев. 16:05 Автомобили , Дебар

BMW 730d facelift

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 16:58 Автомобили , Дебар

Opel Astra

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 02:27 Автомобили , Дебар

Opel Astra g 1.7 isuzu motor

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 15:33 Автомобили , Дебар

Golf 5

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 22:28 Автомобили , Дебар

VW Passat 1.9 TDI 96Kw

4 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 05:53 Автомобили , Дебар

VW Golf

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
12 фев. 03:50 Автомобили , Дебар

VW Golf 5

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
04 фев. 16:57 Автомобили , Дебар

VW Passat

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 21:14 Автомобили , Дебар

Mercedes E320 evo airmatic

12 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
19 јан. 13:30 Автомобили , Дебар

МERCEDES GLA250 4MATIC

31 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
15 јан. 19:02 Автомобили , Дебар

VW Touareg

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
10 јан. 23:12 Автомобили , Дебар

Peugeot 307 coupè cabriolet

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
03 јан. 22:10 Станови , Дебар

Stan od 72m2 vo Debar

33 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 дек. 22:18 Автомобили , Дебар

Mercedes C 220 -03

4 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
11 дек. 21:50 Автомобили , Дебар

Audi A4 -03

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
09 дек. 20:32 Автомобили , Дебар

VW Passat

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
09 дек. 14:27 Автомобили , Дебар

Skoda Octavia -03

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
05 дек. 16:32 Автомобили , Дебар

Fiat Fiorino 1.7 D

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
03 дек. 17:50 Автомобили , Дебар

Daewoo Tico

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток