Македонски | Shqip | English |
17 дек. 10:25
Линк
Автомобили , Делчево

BMW 320

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
17 дек. 17:18
Линк
Автомобили , Делчево

VW GOLF 5. 2.0 TDI SO 6 BRZINI FUL OPREMA

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999

Вчера 22:27 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW FOX 1.4 TDI 75 ks

2 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 18:54 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A4 2.0 TDI 143 ks. S- LINE

10 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:14 Автомобили , Делчево

OPEL CORSA C 1.2 SO KLIMA SOCUVANA

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 08:54 Автомобили , Делчево

Chrysler PT Cruiser 2.2 CDRI

4 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
17 дек. 20:14 Куќи/Вили , Делчево

Se iznajmuva Vila Samovila

1 850 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 90
17 дек. 17:18 Автомобили , Делчево

VW GOLF 5. 2.0 TDI SO 6 BRZINI FUL OPREMA

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
17 дек. 16:49 Автомобили , Делчево

VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105 KS

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 12:24 Автомобили , Делчево

VW POLO 1.4 TDI 51 KW

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
17 дек. 10:25 Автомобили , Делчево

BMW 320

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
16 дек. 20:34 Автомобили , Делчево

Citroen C5

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 19:36 Автомобили , Делчево

Mercedes-Benz CLK 2.7CDI FULL AVANTGARDE

3 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
16 дек. 16:10 Автомобили , Делчево

TOYOTA RAV 4 2.2D4D 136KS 4X4 6 BRZINI

7 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 15:57 Автомобили , Делчево

Mercedes-Benz Vaneo

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
16 дек. 09:55 Автомобили , Делчево

Audi A4 2.7tdi 180ks UNIKAT EURO4 CH

5 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 11:22 Автомобили , Делчево

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks FULL OPREMA UNIKAT

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 02:10 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05

5 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 19:28 Автомобили , Делчево

FIAT PUNTO 1.9JTD VAN

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 16:42 Автомобили , Делчево

FIAT PUNTO 1.3 Mjet

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 01:26 Претпријатие Автомобили , Делчево

BMW 320 d.163 ks -07

6 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 01:26 Претпријатие Автомобили , Делчево

MERCEDES ML 320 CDI

12 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 01:25 Претпријатие Автомобили , Делчево

BMW 318 d 122 ks -06

5 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 01:25 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks -05

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 01:11 Претпријатие Автомобили , Делчево

BMW X6 3.0 d.245 ks -09

27 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
11 дек. 01:11 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW PASSAT 1.9 TDI 105 ks

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 01:10 Претпријатие Автомобили , Делчево

MERCEDES-BENZ C 220 CDI 170 ks. -08

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 01:10 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW GOLF 5 1.9 TDI 90 ks

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 01:09 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks

5 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 01:09 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 01:08 Претпријатие Автомобили , Делчево

MERCEDES-BENZ C 270 CDI 170 ks AVANGARDE

4 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 01:07 Претпријатие Автомобили , Делчево

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 ks -07

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
11 дек. 01:07 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A4 1.9 TDI 115 KS -06

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 01:06 Претпријатие Автомобили , Делчево

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 multijet 90 ks

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
11 дек. 01:05 Претпријатие Автомобили , Делчево

Seat Altea 2.0 TDI 140ks

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
11 дек. 01:05 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks

5 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 01:04 Претпријатие Автомобили , Делчево

BMW 525 d 177 ks -05

6 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 01:03 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW PASSAT 5 1.9 TDI 131 ks

3 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток