Македонски | Shqip | English |
10 сеп 23:20
Линк
Автомобили , Делчево

Audi A6 itno

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 13:42
Линк
Автомобили , Делчево

BMW 320

7 490 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 13:42 Автомобили , Делчево

BMW 320

7 490 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:44 Авто плац Автомобили , Делчево

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:03 Автомобили , Делчево

Fiat Punto 16v 78HP dve vrati odlicna sostojba

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:51 Автомобили , Делчево

Nissan Terrano

4 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 сеп 13:49 Авто плац Автомобили , Делчево

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 multijet 90 ks

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
21 сеп 13:07 Авто плац Автомобили , Делчево

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 ks -07

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
21 сеп 13:04 Автомобили , Делчево

TOYOTA RAV-4 D4D 2.2 D 136 KS 4X4

9 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 сеп 12:46 Автомобили , Делчево

OPEL ASTRA H 1,7 CDTI so 101KS -06

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 сеп 12:12 Автомобили , Делчево

Mercedes ML 270 4X4

6 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
20 сеп 12:03 Авто плац Автомобили , Делчево

Fiat Bravo 1.9 Multijet -07

4 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
20 сеп 11:55 Авто плац Автомобили , Делчево

SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks CUPRA -06

5 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
18 сеп 12:32 Автомобили , Делчево

Opel Astra

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
16 сеп 18:49 Автомобили , Делчево

Mercedes E 300 AMG

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
16 сеп 18:44 Авто плац Автомобили , Делчево

VW POLO 1.4 TDI 59 KW

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 сеп 18:40 Авто плац Автомобили , Делчево

BMW 320d 150ks -03

4 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
16 сеп 18:40 Авто плац Автомобили , Делчево

ALFA ROMEO 159 1.9 JTD 150 ks

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 сеп 18:36 Авто плац Автомобили , Делчево

AUDI A6 3.0 TDI 224 ks -06

7 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
16 сеп 18:36 Авто плац Автомобили , Делчево

PEUGEOT 407 2.0 HDI 136 ks -05

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
16 сеп 18:28 Авто плац Автомобили , Делчево

BMW 320d 150ks -03

4 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
16 сеп 18:24 Авто плац Автомобили , Делчево

RENAULT MEGANE 2.0 dti 150 ks -07

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
16 сеп 18:24 Авто плац Автомобили , Делчево

ALFA ROMEO 159 1.9 JTD 150 ks -06

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 сеп 18:20 Авто плац Автомобили , Делчево

PEUGEOT 307 2.0 HDI 90 ks

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
16 сеп 18:16 Авто плац Автомобили , Делчево

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN

2 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
16 сеп 18:16 Авто плац Автомобили , Делчево

MERCEDES E 270 CDI -01 AVANGARDE

3 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
16 сеп 18:12 Авто плац Автомобили , Делчево

PEUGEOT 407 2.0 HDI 136 ks -07

4 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 сеп 21:51 Авто плац Автомобили , Делчево

FORD FOCUS 1.8 TDDI 90ks 2000 god

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
14 сеп 19:37 Авто плац Автомобили , Делчево

VW PASSAT 1.9 TDI 90 ks 1998 god

2 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 сеп 21:22 Авто плац Автомобили , Делчево

VW TOURAN 2.0 TDI 136 ks -05

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
13 сеп 21:21 Авто плац Автомобили , Делчево

VW PASSAT CC 2.0 TDI 140 ks -09

13 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
13 сеп 20:46 Авто плац Автомобили , Делчево

AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -06

6 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
13 сеп 20:45 Авто плац Автомобили , Делчево

BMW X6 3.0 d -10 235 ks

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
13 сеп 20:40 Авто плац Автомобили , Делчево

AUDI A6 3.0 TDI 4x4 224ks

7 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 сеп 20:29 Авто плац Автомобили , Делчево

MERCEDES ML 270 CDI 177 ks -03

6 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
13 сеп 20:27 Авто плац Автомобили , Делчево

AUDI A6 1.9 TDI 110 ks -99

4 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
12 сеп 23:24 Автомобили , Делчево

VW TOURAN 2.0 TDI

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 сеп 20:42 Авто плац Автомобили , Делчево

VW JETTA 1.9 TDI 105 ks -06

5 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
10 сеп 23:20 Автомобили , Делчево

Audi A6 itno

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток