Македонски | Shqip | English |
Денес 03:34
Link:
Куќи/Вили , Делчево

Dukjan nasproti noiot pazar

50 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 20
Вчера 14:31
Link:
Автомобили , Делчево

Fiat Sedici 4x4 1,9 multijet 120 ks -07

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 17:59
Link:
Автомобили , Делчево

Seat Altea 2.0 140 ks

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999

03 септ. 00:34 Автомобили , Делчево

PEUGEOT 206 HDI -04

2 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
31 авг. 11:46 Автомобили , Делчево

BMW 330 CI -03

7 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 09:02 Автомобили , Делчево

PEUGEOT 206 GTI -00

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
24 авг. 14:20 Автомобили , Делчево

VW Passat 1.9 TDI 110 ks -97

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
09 авг. 22:14 Автомобили , Делчево

MERCEDES 210 220 D -97

3 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 13:17 Автомобили , Делчево

Renault Espace -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 12:11 Автомобили , Делчево

Mercedes E 200 -97

2 250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 14:26 Куќи/Вили , Делчево

DELOVEN STANBEN OBJEKT VO DELCEVO

Број на соби: > 10
03 авг. 09:24 Автомобили , Делчево

Nissan Terrano 2.7 Tdi -98

4 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
29 јул. 00:44 Автомобили , Делчево

Yugo 45 -92Povolno

350 ЕУР

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
16 јул. 12:16 Автомобили , Делчево

FORD FOCUS 1.8TDCI -03 GHIA

2 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
28 јун. 18:29 Автомобили , Делчево

PEUGEOT 307 2.0 HDI -03

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 22:03 Автомобили , Делчево

VW Polo -98 vo ekstra sostojba itno

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 16:53 Автомобили , Делчево

FIAT DOBLO 1.9d SX -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 10:21 Автомобили , Делчево

NissanTerrano 2.7 Tdi -98

4 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
14 јун. 11:55 Куќи/Вили , Делчево

Kuka od 240m2 vo Delcevo

Број на соби: 10
13 јун. 18:05 Автомобили , Делчево

Mercedes E 220 -97 ITNO

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток