Македонски | Shqip | English |
23 апр. 14:31
Link:
Автомобили , Делчево

Fiat Sedici 4x4 1,9 multijet 120 ks -07

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:59
Link:
Автомобили , Делчево

Seat Altea 2.0 140 ks

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 03:34
Link:
Куќи/Вили , Делчево

Dukjan nasproti noiot pazar

50 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 20

15 апр. 13:50 Претпријатие Автомобили , Делчево

Peugeot 206 1.4 HDI 68 ks -06

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 13:49 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW GOLF 5 2.0 TDI 140 ks -04

4 250 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
15 апр. 13:48 Претпријатие Автомобили , Делчево

MERCEDES E 270 CDI 177 ks -03 AVANGARDE

5 999 ЕУР Price Reduced

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 13:46 Претпријатие Автомобили , Делчево

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 116 ks -07

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
15 апр. 13:46 Претпријатие Автомобили , Делчево

BMW X5 3.0d 184 ks -03

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 13:45 Претпријатие Автомобили , Делчево

SKODA OKTAVIA 1.9 TDI 105 ks. -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 13:45 Претпријатие Автомобили , Делчево

BMW 525 d. 177 ks

6 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 13:44 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW PASSAT 1.9 TDI 105 ks

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 13:43 Претпријатие Автомобили , Делчево

Seat Altea 2.0 TDI 140ks

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
15 апр. 13:42 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 ks. 2012 god...

19 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 13:42 Претпријатие Автомобили , Делчево

FORD FIESTA 1.4 TDCI 68 ks. -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
15 апр. 13:41 Претпријатие Автомобили , Делчево

SEAT LEON FR 1.9 131 ks -05

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 13:39 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW JETTA 1.9 TDI 105 ks -06

5 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
15 апр. 13:39 Претпријатие Автомобили , Делчево

PEUGEOT 207 1.6 HDI 109 ks -08

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
15 апр. 13:39 Претпријатие Автомобили , Делчево

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 13:38 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A6 2.0 TDI 140 ks. -05

6 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 13:38 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 90 ks

4 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 13:30 Претпријатие Автомобили , Делчево

OPEL ASTRA 2.0 DTI 101 ks 2000

2 250 ЕУР Price Reduced

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
15 апр. 13:30 Претпријатие Автомобили , Делчево

SEAT ALTEA 2.0 TDI 140 ks -06

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 13:29 Претпријатие Автомобили , Делчево

FIAT SEDICI 1.9 MULTIJET 122 KS -07

4 350 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 13:29 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A6 3.0 TDI 224 ks -05

6 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 13:28 Претпријатие Автомобили , Делчево

MERCEDES ML 270 CDI 177 ks -04

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 13:26 Претпријатие Автомобили , Делчево

SEAT ALTEA 2.0 TDI 140 ks

4 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 13:22 Претпријатие Автомобили , Делчево

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks -20

3 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
15 апр. 13:22 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A6 2.0 TDI 140 ks

6 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 13:16 Претпријатие Автомобили , Делчево

MERCEDES E 270 CDI 177 ks -03

5 999 ЕУР Price Reduced

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 13:16 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A6 1.9TDI 110KS -98

3 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 13:15 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW PASSAT 1.9 TDI 110 ks -98

2 300 ЕУР Price Reduced

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 13:15 Претпријатие Автомобили , Делчево

SKODA ROOMSTER 1.9 TDI 105 ks -07

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 11:26 Автомобили , Делчево

Toyota Rav4 -03

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 19:28 Автомобили , Делчево

Audi A4 2.7tdi -08

6 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 17:09 Автомобили , Делчево

MITSUBISHI COLT

4 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
07 апр. 18:44 Автомобили , Делчево

Ssangyong Rexton

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
04 апр. 16:10 Автомобили , Делчево

Rover 618 1.8 Benzin Plin Atestiran

66 000 МКД

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 02:21 Автомобили , Делчево

Се продава Застава скала55 Poly со а-тестиран плин

550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
30 мар. 02:07 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A6 2.7 TDI 180 KS S-LINE -06

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток