Македонски | Shqip | English |
Денес 03:34
Link:
Куќи/Вили , Делчево

Dukjan nasproti noiot pazar

50 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 20
Вчера 14:31
Link:
Автомобили , Делчево

Fiat Sedici 4x4 1,9 multijet 120 ks -07

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 17:59
Link:
Автомобили , Делчево

Seat Altea 2.0 140 ks

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999

23 јан. 13:31 Автомобили , Делчево

PEUGEOT 207 1.4HDI 68 ks

2 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 јан. 13:31 Автомобили , Делчево

BMW 318 143 ks

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 13:31 Автомобили , Делчево

BMW 320 X-Drive 184 ps

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан. 13:10 Автомобили , Делчево

Ford Fiesta 1.25 zetek motor -01 so klima

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
19 јан. 06:26 Станови , Делчево

Dvosoben stan na kej na bregalnica

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
15 јан. 23:37 Автомобили , Делчево

Opel corsa 1.0 comfort

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
13 јан. 16:18 Автомобили , Делчево

Opel Zafira 1.9 tdci 120ks

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
13 јан. 16:18 Автомобили , Делчево

PEUGEOT 206 1.4HDI 68 ks

1 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
13 јан. 16:18 Автомобили , Делчево

FORD FOCUS 1.8 TDCI 118 ks

2 100 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
13 јан. 16:18 Автомобили , Делчево

SEAT IBIZA 1.9 TDI 101 KS EURO 4

2 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
06 јан. 20:56 Автомобили , Делчево

Seat Ibiza

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
06 јан. 16:29 Автомобили , Делчево

Seat Ibiza Cupra

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
30 дек. 08:04 Автомобили , Делчево

Mitsubishi Space Star

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 10:12 Автомобили , Делчево

Kia Sorento

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
27 дек. 22:35 Автомобили , Делчево

Citroen C3 1.4

3 400 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
26 дек. 10:53 Автомобили , Делчево

Mercedes-Benz E 250

1 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
11 дек. 00:47 Претпријатие Автомобили , Делчево

FIAT CROMA 1.9 MULTIJET 122 KS -07

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
05 дек. 21:27 Автомобили , Делчево

BMW 320 X-Drive 184 ps

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
04 дек. 15:17 Автомобили , Делчево

VW Caddy evtino

1 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 18:05 Автомобили , Делчево

Audi Allroad

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
02 дек. 14:39 Автомобили , Делчево

Peugeot 306 HDI 2.0

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток