Македонски | Shqip | English |
Денес 11:45 Претпријатие Автомобили , Делчево

BROKER AUTO

1 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:44 Претпријатие Автомобили , Делчево

TOYOTA URBAN CRUISER AWD 1.4 D4D

8 350 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 11:44 Претпријатие Автомобили , Делчево

VOLVO C30 2.0 D

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:43 Претпријатие Автомобили , Делчево

FIAT PUNTO 1.3 JTDM

2 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:42 Претпријатие Автомобили , Делчево

RENAULT LAGUNA 1.9 DCI

2 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:42 Претпријатие Автомобили , Делчево

PEUGEOT RANCH CARGO 1.4 HDI

3 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:42 Претпријатие Автомобили , Делчево

OPEL COMBO CARGO 1.7 CDTI

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:41 Претпријатие Автомобили , Делчево

NOV UVOZ NA AVTOMOBILI

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
22 апр. 22:16 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks -04

3 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
22 апр. 21:53 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A6 2.7 TDI 180 ks -06

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 апр. 21:50 Претпријатие Автомобили , Делчево

SEAF LEON 2.0 TDI 140 ks -09

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 22:56 Претпријатие Автомобили , Делчево

BMW 120 d. 163 ks. -05

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
21 апр. 22:53 Претпријатие Автомобили , Делчево

CITROEN C3 1.4 HDI 68 ks. -09

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
21 апр. 22:50 Претпријатие Автомобили , Делчево

CITROEN C3 1.4 HDI 68 ks. -09

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
20 апр. 19:33 Претпријатие Автомобили , Делчево

CITROEN BERLINGO 1.6 HDI 90 ks -07 TOVARNO

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
20 апр. 19:33 Претпријатие Автомобили , Делчево

VOLVO C30 1.6 d.110 ks.-08

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
20 апр. 01:38 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW TOUARAN 1.9 TDI 105 ks

4 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
20 апр. 01:37 Претпријатие Автомобили , Делчево

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks -05

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
20 апр. 01:37 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks -05

3 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 01:37 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks. -04

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 15:33 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks. -06

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 15:32 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW GOLF 5 1.9 TDI 90 ks. -05

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 15:23 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks. 2005 god..

4 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
15 апр. 14:35 Претпријатие Автомобили , Делчево

BMW 318 d 122 ks -06

5 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 14:32 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW TOURAN 1.6 TDI 105 ks. -11

8 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 14:31 Претпријатие Автомобили , Делчево

MERCEDES ML 320 CDI 224 ks -06

9 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
15 апр. 14:31 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW PASSAT 2.0 TDI 170 ks -08 HIGHLiNE

6 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 14:30 Претпријатие Автомобили , Делчево

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDm 131ks -09

3 850 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
15 апр. 14:29 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A4 2.0 TDI 143 ks. -08

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 14:29 Претпријатие Автомобили , Делчево

Audi A4 2.0 TDI 140 ks

5 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 14:28 Претпријатие Автомобили , Делчево

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM 122 ks. -07

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 14:27 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -07 god.S LINE

5 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
15 апр. 14:26 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A6 2.7 TDI 180 ks. -05

6 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
15 апр. 14:26 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW TOUARAN 1.9 TDI 105 ks -04

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 14:25 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A4 1.9 TDI 115 KS -06

5 999 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 14:24 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW GOLF 5 1.9 TDI 90 KS -04

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 14:24 Претпријатие Автомобили , Делчево

MERCEDES ML 320 CDI

11 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 14:23 Претпријатие Автомобили , Делчево

BMW 318 d. 143 ks -09

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 14:21 Претпријатие Автомобили , Делчево

FIAT BRAVO 1.9 multijet 122 ks. -07

4 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 14:21 Претпријатие Автомобили , Делчево

SKODA OKTAVIA 1.9 TDI 105 ks -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 14:20 Претпријатие Автомобили , Делчево

MERCEDES-BENZ C 220 CDI 170 ks -08

9 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 14:19 Претпријатие Автомобили , Делчево

SEAT IBIZA 1.4 TDI 75 ks

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
15 апр. 14:19 Претпријатие Автомобили , Делчево

BMW 525 d 177 ks -05

6 850 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 14:18 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW PASSAT 1.9 TDI 115 ks. -00 HIGHLINE

2 950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 14:18 Претпријатие Автомобили , Делчево

SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks. -08

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
15 апр. 14:17 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 14:16 Претпријатие Автомобили , Делчево

MERCEDES E 350 CDI 231 ks AMG-AVANGARDE

19 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 14:12 Претпријатие Автомобили , Делчево

PEUGEOT 307 1.6 HDI 110 ks. -07

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 14:12 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 14:11 Претпријатие Автомобили , Делчево

MERCEDES-BENZ C 270 CDI 170 ks AVANGARDE

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток