Македонски | Shqip | English |
12 апр 08:51 Автомобили , Демир Хисар

Lada Niva ZAMENA

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
01 апр 20:44 Автомобили , Демир Хисар

VW GOLF I

Година: 1982
Километража: 120 000 - 129 999
22 мар 11:44 Автомобили , Демир Хисар

Renault Clio

1 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар 13:42 Автомобили , Демир Хисар

Hyundai Galloper

4 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар 12:00 Автомобили , Демир Хисар

FORD FOCUS 1.6 TDCI TITANIUM

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар 11:35 Автомобили , Демир Хисар

BMW 525 D

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан 02:56 Автомобили , Демир Хисар

Ford Focus 1.8 tddi 2001

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
04 јан 00:29 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes Benz ML 270 moze i zamena

6 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек 16:59 Автомобили , Демир Хисар

Land Rover Range Rover Jeep

4 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
12 дек 10:00 Автомобили , Демир Хисар

VW JETTA 1.9 TDI 77 KW 105 KS

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 ное 20:07 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes S 320 cdi

9 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт 23:57 Автомобили , Демир Хисар

VW Golf 4 1.9 TDI 90ks

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 сеп 11:53 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes ML 270 2003g moze i zamena

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
04 сеп 12:24 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes ML 270

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
03 сеп 12:21 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes ML 270

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
26 авг 20:26 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes C 220 cdi -08

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток