Македонски | Shqip | English |
16 јан 11:46 Автомобили , Демир Хисар

Lada Niva

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
10 јан 02:56 Автомобили , Демир Хисар

Ford Focus 1.8 tddi 2001

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
04 јан 00:29 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes Benz ML 270 moze i zamena

6 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек 16:59 Автомобили , Демир Хисар

Land Rover Range Rover Jeep

4 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
12 дек 10:00 Автомобили , Демир Хисар

VW JETTA 1.9 TDI 77 KW 105 KS

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 ное 08:32 Автомобили , Демир Хисар

BMW 118 D 122 KS SO 6 BRZINI

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 ное 20:07 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes S 320 cdi

9 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт 23:57 Автомобили , Демир Хисар

VW Golf 4 1.9 TDI 90ks

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 сеп 11:53 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes ML 270 2003g moze i zamena

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
04 сеп 12:24 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes ML 270

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
03 сеп 12:21 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes ML 270

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
26 авг 20:26 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes C 220 cdi -08

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
29 јул 21:27 Автомобили , Демир Хисар

Renault Safrane

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул 16:24 Автомобили , Демир Хисар

VW Sharan

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун 11:28 Автомобили , Демир Хисар

BMW 320d 136 KS

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
19 јун 14:15 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes-Benz C 200

12 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
09 јун 17:32 Автомобили , Демир Хисар

Suzuki Swift

600 ЕУР

Година: 1992
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 09:44 Автомобили , Демир Хисар

Hyundai Coupe 1.6 16v 85kw

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр 23:38 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes ML 320 cdi 4x4

14 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр 10:20 Автомобили , Демир Хисар

VW TOURAN 1.9 TDI 105 KS SO 6 BRZINI

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр 10:17 Автомобили , Демир Хисар

AUDI A6 2.7 TDI SO 6 BRZINI

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
03 апр 17:42 Автомобили , Демир Хисар

Dacia Sandero Stepway

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
24 јан 21:40 Автомобили , Демир Хисар

VW Golf

600 ЕУР

Година: 1980
Километража: 200 000 - 249 999
21 ное 00:38 Автомобили , Демир Хисар

Ford Escort -93

600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
05 ное 18:05 Автомобили , Демир Хисар

VW Golf 4 1.9 -98

2 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
08 окт 19:54 Автомобили , Демир Хисар

PEUGEOT 407 1.6HDI -05 ODLICNO

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
08 сеп 02:34 Автомобили , Демир Хисар

VW Touareg 2.5tdi -04

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
21 јул 20:17 Автомобили , Демир Хисар

Zastava 101 -84

Година: 1984
Километража: 65 000 - 69 999
15 јул 22:26 Автомобили , Демир Хисар

BMW 323I -98

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток