Македонски | Shqip | English |
16 мај 20:07 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes Benz ML 270 moze i zamena

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 19:44 Автомобили , Демир Хисар

VW Golf 3

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 13:29 Автомобили , Демир Хисар

BMW 525 D

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 13:27 Автомобили , Демир Хисар

FORD FOCUS 1.6 TDCI TITANIUM

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
27 апр. 08:48 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes C200 CDI vo perfektna sostojba

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 11:44 Автомобили , Демир Хисар

Renault Clio

1 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 02:56 Автомобили , Демир Хисар

Ford Focus 1.8 tddi 2001

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 16:59 Автомобили , Демир Хисар

Land Rover Range Rover Jeep

4 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
12 дек. 10:00 Автомобили , Демир Хисар

VW JETTA 1.9 TDI 77 KW 105 KS

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 20:07 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes S 320 cdi

9 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 23:57 Автомобили , Демир Хисар

VW Golf 4 1.9 TDI 90ks

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 11:53 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes ML 270 2003g moze i zamena

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
04 септ. 12:24 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes ML 270

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
03 септ. 12:21 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes ML 270

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
26 авг. 20:26 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes C 220 cdi -08

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
29 јул. 21:27 Автомобили , Демир Хисар

Renault Safrane

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 16:24 Автомобили , Демир Хисар

VW Sharan

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 11:28 Автомобили , Демир Хисар

BMW 320d 136 KS

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
19 јун. 14:15 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes-Benz C 200

12 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
09 јун. 17:32 Автомобили , Демир Хисар

Suzuki Swift

600 ЕУР

Година: 1992
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток