Македонски | Shqip | English |

Денес 12:37 Автомобили , Кавадарци

VW TOURAN ITNO I POVOLNO

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:44 Автомобили , Кавадарци

Opel Astra -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:13 Автомобили , Кавадарци

VW Passat 1.9tdi 131ks 4Motion

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:59 Авто плац Автомобили , Кавадарци

VW Golf -08 1.9 TDI 105ks Germanski

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:43 Автомобили , Кавадарци

Ford Focus 1.6 TDCI 90ks

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:43 Авто плац Автомобили , Кавадарци

Mercedes E 350 CDI AVANGARD Germanski

23 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:43 Авто плац Автомобили , Кавадарци

VW Passat CC 2.0 TDI

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:43 Авто плац Автомобили , Кавадарци

VW Caddy 1.9TDI Germansko 7sedista

6 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:34 Авто плац Автомобили , Кавадарци

Toyota Corolla Verso 7sedista

6 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:31 Авто плац Автомобили , Кавадарци

VW Golf 5 1.9 TDI Germanski

6 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:27 Авто плац Автомобили , Кавадарци

VW Passat 2.0TDI 140ps 2007g Germanski

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
22 мар 22:13 Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka vo Kavadarci

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
22 мар 22:11 Автомобили , Кавадарци

Peugeot 306 moze zamena

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
22 мар 19:42 Автомобили , Кавадарци

VW Polo 1.4i

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
22 мар 16:58 Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz 200

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 350 000 - 399 999
22 мар 16:51 Автомобили , Кавадарци

Citroen Xsara Picasso 2.0hdi

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар 10:47 Авто плац Автомобили , Кавадарци

RENAULT LAGUNA 1.5 DCI -08

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар 04:34 Автомобили , Кавадарци

Opel Astra

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
{{#each data}} {{/each}}
Кон почеток