Македонски | Shqip | English |

Денес 13:00 Автомобили , Кавадарци

VW POLO

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 11:55 Автомобили , Кавадарци

Toyota Corolla Verso

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:55 Автомобили , Кавадарци

Mercedes ML 320 ITNO Moze i zamena

4 000 ЕУР Price Reduced

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:02 Автомобили , Кавадарци

Mercedes A 160

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:44 Автомобили , Кавадарци

Opel Astra -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:46 Автомобили , Кавадарци

VW PASSAT 1.9 TDI

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 14:02 Автомобили , Кавадарци

VW Sharan 1.9 TDI

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 11:59 Авто плац Автомобили , Кавадарци

VW Golf 8 1.9 TDI 105ks Germanski

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:35 Автомобили , Кавадарци

Seat Тoledo 1.9 110ks

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун 23:57 Авто плац Автомобили , Кавадарци

VW Passat 2.0TDI 140ps -07 Germanski

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 јун 20:42 Автомобили , Кавадарци

VW Polo 1.4i

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
26 јун 14:09 Авто плац Автомобили , Кавадарци

VW Caddy 1.9TDI Germansko 7sedista

6 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
26 јун 11:47 Авто плац Автомобили , Кавадарци

RENAULT LAGUNA 1.5 DCI -08

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун 05:34 Автомобили , Кавадарци

Opel Astra

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
26 јун 02:27 Автомобили , Кавадарци

Seat Ibiza CUPRA

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
25 јун 23:53 Авто плац Автомобили , Кавадарци

VW Passat CC 2.0 TDI

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун 23:39 Автомобили , Кавадарци

MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIC

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун 23:02 Авто плац Автомобили , Кавадарци

VW Golf 5 1.9 TDI Germanski

6 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
25 јун 22:58 Авто плац Автомобили , Кавадарци

Mercedes E 350 CDI AVANGARD Germanski

23 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун 15:51 Автомобили , Кавадарци

Opel Corsa

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
25 јун 15:39 Автомобили , Кавадарци

Opel Corsa

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
25 јун 12:12 Автомобили , Кавадарци

Renault Laguna 1.9 dci registrirana

1 930 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун 11:59 Автомобили , Кавадарци

Peugeot Partner

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
23 јун 17:11 Автомобили , Кавадарци

VW PASSAT 2.0 TDI 140 KS BLUEMOTION

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
23 јун 15:24 Автомобили , Кавадарци

Mercedes S 500 Long -07

15 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун 23:51 Автомобили , Кавадарци

VW GOLF V

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун 13:59 Автомобили , Кавадарци

Renault Kangoo

2 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток