Македонски | Shqip | English |

Денес 13:11 Автомобили , Кавадарци

VW Passat 1.9tdi 131ks 4Motion

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:59 Авто плац Автомобили , Кавадарци

VW Golf 8 1.9 TDI 105ks Germanski

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:57 Авто плац Автомобили , Кавадарци

VW Passat 2.0TDI 140ps -07 Germanski

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:29 Автомобили , Кавадарци

Daewoo Tico

1 050 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:42 Автомобили , Кавадарци

VW Polo 1.4i

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:58 Автомобили , Кавадарци

VW Passat 1.9 TDI 131KS

3 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:09 Авто плац Автомобили , Кавадарци

VW Caddy 1.9TDI Germansko 7sedista

6 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:57 Автомобили , Кавадарци

Nissan X Trail 2.2 dci

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:11 Автомобили , Кавадарци

Land Rover Discovery TD5 FULL oprema

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 11:52 Автомобили , Кавадарци

Mercedes E 200 CDI -02 moze zamena za pomala kola

5 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:47 Авто плац Автомобили , Кавадарци

RENAULT LAGUNA 1.5 DCI -08

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 05:34 Автомобили , Кавадарци

Opel Astra

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
23 апр 23:53 Авто плац Автомобили , Кавадарци

VW Passat CC 2.0 TDI

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр 23:39 Автомобили , Кавадарци

MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIC

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр 23:02 Авто плац Автомобили , Кавадарци

VW Golf 5 1.9 TDI Germanski

6 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
23 апр 22:58 Авто плац Автомобили , Кавадарци

Mercedes E 350 CDI AVANGARD Germanski

23 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр 20:40 Автомобили , Кавадарци

Land Rover

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
23 апр 20:32 Автомобили , Кавадарци

Mercedes Vaneo

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
23 апр 14:03 Автомобили , Кавадарци , Росоман

MAZDA 626 VO ISPRAVNA SOSOTOJBA

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр 09:16 Автомобили , Кавадарци

Seat Toledo 1.9 110k

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр 21:44 Автомобили , Кавадарци

Opel Astra -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр 18:46 Автомобили , Кавадарци

VW PASSAT 1.9 TDI

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
20 апр 16:30 Автомобили , Кавадарци

Seat Toledo 1.9 110ks

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр 14:32 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Mercedes E 270

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр 21:28 Автомобили , Кавадарци

Mitsubishi L200

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
19 апр 18:39 Автомобили , Кавадарци

Opel Corsa 1.0

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр 18:09 Автомобили , Кавадарци

Ford Escort

550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 90 000 - 94 999
19 апр 16:21 Автомобили , Кавадарци

Opel ASTRA 1.7 CDTI 101KS COSMO model

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
19 апр 15:58 Автомобили , Кавадарци

AUDI A4

3 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
19 апр 01:23 Автомобили , Кавадарци

Audi A6

2 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
{{#each data}} {{/each}}
Кон почеток