Македонски | Shqip | English |
07 фев. 16:08
Линк
Станови , Кавадарци

Se izdava stan vo Kavadarci

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3

Денес 19:17 Станови , Кавадарци

SE IZDAVA STAN

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 20:10 Куќи/Вили , Кавадарци

Sprat od kuka vo Kavadarci

Број на соби: 4
Површина: 70
16 мар. 19:00 Станови , Кавадарци

Stan vo Kavadarci kompletno opremen

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
13 мар. 16:02 Станови , Кавадарци

Se izdava stan ili deloven prostor

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
26 фев. 19:23 Куќи/Вили , Кавадарци

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 2
Површина: 50
23 фев. 11:48 Станови , Кавадарци

Stan vo Kavadarci

Број на соби: 4
22 фев. 18:22 Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka vo Kavadarci

Број на соби: 8
Површина: 100
18 фев. 20:28 Станови , Кавадарци

SE IZDAVA RENOVIRAN I NAMESTEN TROSOBEN STAN

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
18 фев. 19:04 Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka vo nov centar

Број на соби: 6
Површина: 140
12 фев. 19:17 Станови , Кавадарци

Stan vo Kavadarci

Број на соби: 5
07 фев. 16:08 Станови , Кавадарци

Se izdava stan vo Kavadarci

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Кон почеток