Македонски | Shqip | English |

Денес 08:04 Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz C220 CDI

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 06:52 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

BMW X6

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 06:51 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

Peugeot 307 automatic

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:23 Автомобили , Кавадарци

VW Caddy 1.4

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:09 Автомобили , Кавадарци

Audi A6

25 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 18:45 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

Mercedes C-220 CDI Uvoz od Holandija

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:24 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:12 Автомобили , Кавадарци

VW Eos kabriolet

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:48 Автомобили , Кавадарци

AUDI A6 QWATRO TDI

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:20 Автомобили , Кавадарци

Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 110kw

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:10
Linku:
Автомобили , Кавадарци

Ford Focus

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт 22:38 Автомобили , Кавадарци

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74KW

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
16 окт 19:35 Автомобили , Кавадарци

Audi A8 3.0TDI quattro REDESIGN

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
16 окт 10:33 Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz A 160

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
16 окт 09:17
Linku:
Автомобили , Кавадарци

AUDI A6 QWATRO TDI

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт 22:58 Автомобили , Кавадарци

Renault Laguna

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
15 окт 22:15 Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz C 220 CDI

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт 20:31 Автомобили , Кавадарци

Ford Focus

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт 20:17 Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz C200 CDI -04 122hp Automatic

6 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт 14:11 Автомобили , Кавадарци

Peugeot 407 2.0 HDI

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт 12:34 Автомобили , Кавадарци

Proton -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт 11:16 Автомобили , Кавадарци

BMW 530

7 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт 00:43 Автомобили , Кавадарци

Citroen xsara -01

1 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
14 окт 18:13
Linku:
Автомобили , Кавадарци

VW Caddy

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 окт 18:09 Автомобили , Кавадарци

Audi A6 3.0 TDI Quattro

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт 12:25 Автомобили , Кавадарци

VW polo

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
13 окт 09:51 Автомобили , Кавадарци

YUGO 55

450 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток