Македонски | Shqip | English |
24 мар. 17:36
Линк
Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka nevselena

125 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200

Вчера 20:10 Куќи/Вили , Кавадарци

Sprat od kuka vo Kavadarci

Број на соби: 4
Површина: 70
24 мар. 17:36
Линк
Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka nevselena

125 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
26 фев. 19:23 Куќи/Вили , Кавадарци

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 2
Површина: 50
22 фев. 18:22 Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka vo Kavadarci

Број на соби: 8
Површина: 100
18 фев. 19:04 Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka vo nov centar

Број на соби: 6
Површина: 140
16 дек. 15:18 Куќи/Вили , Кавадарци

Legalizirana Vila na Tikvesko Ezero,Naselb Golesh

20 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
19 ноем. 20:06 Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka plac i niva vo Kavadarci

80 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
05 јул. 19:00 Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka od 80m2 vo Kavadarci

72 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 80
05 јун. 14:39 Куќи/Вили , Кавадарци

OBJEKT VO KAVADARCI

100 000 ЕУР

Број на соби: > 10
25 апр. 17:40 Куќи/Вили , Кавадарци

Sprat od kuka vo Kavadarci

60 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
25 мар. 23:13 Куќи/Вили , Кавадарци , Росоман

Kuka vo Rosoman

Број на соби: 4
Површина: 100
19 мар. 11:49 Куќи/Вили , Кавадарци

Vikendica na Tikvesko Ezero

35 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 140
15 мар. 00:31 Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka vo Stog Centar

Број на соби: 1
Површина: 150
08 мар. 13:46 Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka so delovni objekti vo Kavadarci

550 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
Кон почеток