Македонски | Shqip | English |
04 мај 16:49 Автомобили , Кавадарци , Росоман

BMW X5 moze zamena za terenec

7 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 16:25 Автомобили , Кавадарци , Росоман

AUDI A4

5 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 21:43 Автомобили , Кавадарци , Росоман

AUDI A4

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр 12:45 Автомобили , Кавадарци , Росоман

MERCEDES SLK 250 KABRIO AMG

29 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 50 000 - 54 999
17 мар 19:36 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Opel Frontera

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев 15:35 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Mercedes E 320 CDI Avangard

7 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
21 фев 17:34 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Renault R 19 1.8 benzin

550 ЕУР

Година: 1992
Километража: 170 000 - 179 999
15 фев 16:34 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Peugeot 407 -05

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев 14:41 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Fiat Stilo 1.8 plin

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
15 фев 08:37 Автомобили , Кавадарци , Росоман

VW Polo 1.4

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
18 окт 16:15 Автомобили , Кавадарци , Росоман

VW Passat

3 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт 20:38 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Ford Focus 1.8dtci 85kw

1 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
28 сеп 22:48 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Opel Corsa -12 70000km

7 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 70 000 - 74 999
20 сеп 09:16 Автомобили , Кавадарци , Росоман

VW Polo 1.4 benzin

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
30 јун 13:51 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Ford Focus 2.0 16v zetek

1 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун 14:42 Автомобили , Кавадарци , Росоман

BMW 316

1 400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
25 апр 17:33 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Nissan Qashqai 2.0 DIZEL 4x4

11 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток