Македонски | Shqip | English |

13 мај 14:34 Автомобили , Кавадарци

PEUGEOT 406 -96 odlicna sostojba

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 14:30 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

VW Caddy 1.9 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 16:24 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Audi A6 1.9TDI - 96

Година: 1996
Километража: 400 000 - 449 999
12 мај 14:00 Автомобили , Кавадарци

Skoda Octavia

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
11 мај 22:51 Станови , Кавадарци

SE IZDAVA RENOVIRAN I NAMESTEN TROSOBEN STAN

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
10 мај 14:18 Автомобили , Кавадарци

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 13:12 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Opel Combo

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 02:59 Автомобили , Кавадарци

Fiat Grande Punto 1.4 16v

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 20:50 Куќи/Вили , Кавадарци

Potkrovlje

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
07 мај 20:38 Куќи/Вили , Кавадарци

Sprat od kuka

70 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
06 мај 15:59 Автомобили , Кавадарци

Caddy VW vo odlicna sostojba

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток