Македонски | Shqip | English |
06 јан. 21:16
Линк
Станови , Кавадарци

Se izdava renoviran i namesten trosoben stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80

30 дек. 20:11 Автомобили , Кавадарци

VW Passat 2.0dizel so full oprema,Navi Klimatronic

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 дек. 15:59 Автомобили , Кавадарци

Ford Galaxy 1.9 TDI

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
29 дек. 21:37 Автомобили , Кавадарци

Ford Mondeo

1 100 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 15:44 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

VW CADDY 1.6 TDI

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
28 дек. 13:38 Автомобили , Кавадарци

Alfa Romeo 147 moze zamena

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
28 дек. 12:45 Автомобили , Кавадарци

Ford Galaxy

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
25 дек. 10:53 Автомобили , Кавадарци

Ford Connect -09

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
22 дек. 19:24 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

Opel Astra 1.9 CDTI 150p.s Germanska

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
22 дек. 19:03 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Audi A4 2.0 TDI

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 17:37 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Mercedes - Benz C250

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 19:30 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

OPEL CORSA C 1.3 CDTI

2 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 дек. 19:27 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

VW FOX 1.4TDI

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
21 дек. 19:21 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

AUDI A6 2.7TDI QUATTRO

7 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 19:14 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

MERCEDES-BENZ C 200 CDI

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 дек. 12:56 Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz Vito 112 CDI

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
18 дек. 22:38 Автомобили , Кавадарци

Volvo S80

1 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
16 дек. 21:02 Автомобили , Кавадарци

Renault Megane

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 19:16 Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz E220 260 000 registriran cela godina

5 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
16 дек. 15:18 Куќи/Вили , Кавадарци

Legalizirana Vila na Tikvesko Ezero,Naselb Golesh

20 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
16 дек. 12:48 Автомобили , Кавадарци

VW SHARAN vo odlicna sostojba

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток