Македонски | Shqip | English |

08 мај 13:12 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Opel Combo

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 02:59 Автомобили , Кавадарци

Fiat Grande Punto 1.4 16v

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 20:50 Куќи/Вили , Кавадарци

Potkrovlje

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
07 мај 20:38 Куќи/Вили , Кавадарци

Sprat od kuka

70 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
06 мај 15:59 Автомобили , Кавадарци

Caddy VW vo odlicna sostojba

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
05 мај 09:08 Автомобили , Кавадарци

Peugeot 307

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
05 мај 06:48 Автомобили , Кавадарци

Audi Cabrio dvosed

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
03 мај 10:49 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Mercedes-Benz SLK 250

29 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 55 000 - 59 999
30 апр. 20:43 Автомобили , Кавадарци

Bmw 320d

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
29 апр. 21:23 Автомобили , Кавадарци

Mercedes Benz C200 Avantgarde

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
29 апр. 20:06 Автомобили , Кавадарци

VW Touareg 3.0 V6

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
29 апр. 12:39 Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz A 160

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток