Македонски | Shqip | English |

29 апр. 12:39 Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz A 160

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
27 апр. 02:30 Автомобили , Кавадарци

Opel Antara

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
26 апр. 16:44 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Lada niva plin

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
25 апр. 01:24 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 4 1.9

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 19:31 Автомобили , Кавадарци

VW GOLF 5 1.9/105 -07 6 BRZINI

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 16:24 Автомобили , Кавадарци

FORD ESCORT ZA DELOVI

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
21 апр. 19:52 Станови , Кавадарци

Se iznajmuva stan vednas do ou. Goce Delcev

140 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
20 апр. 17:25 Автомобили , Кавадарци

Peugeot Partner 1.6 hdi -06

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 08:08 Автомобили , Кавадарци , Росоман

BMW

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 12:34 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Fiat Stilo

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
19 апр. 12:14 Автомобили , Кавадарци

Audi A4 1.9TDI vo odlicna sostojba

6 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
17 апр. 18:41 Автомобили , Кавадарци

Audi A4 1.9TDI ODLICNA SOSTOJBA

6 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
15 апр. 15:08 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Audi A8 4.2tdi -09

19 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток