Македонски | Shqip | English |

13 апр. 23:22 Автомобили , Кавадарци

Renault Clio

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
13 апр. 19:06 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

VW Lupo 1.7 SDI -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 13:57 Автомобили , Кавадарци

Ford Connect Transit 1.8tdci -12

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
12 апр. 14:31 Автомобили , Кавадарци

Renault Megane

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр. 14:00 Автомобили , Кавадарци

Opel Astra 1.7cdti

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
09 апр. 23:57 Автомобили , Кавадарци

Fiat Punto 55

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 21:22 Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz CLK 270 CDI ITNO

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
05 апр. 20:44 Автомобили , Кавадарци

TOYOTA COROLLA 1.4 D4D -06

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 02:20 Автомобили , Кавадарци

Volkswagen Passat 2.0

5 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
01 апр. 14:49 Автомобили , Кавадарци

Seat Arosa ostetena

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
01 апр. 14:41 Автомобили , Кавадарци

VW Passat 2.0 tdi

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 22:58 Автомобили , Кавадарци

Daewoo Tico

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 90 000 - 94 999
30 мар. 20:00 Автомобили , Кавадарци

Audi A6 DESEN VOLAN

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток