Македонски | Shqip | English |

16 дек. 12:48 Автомобили , Кавадарци

VW SHARAN vo odlicna sostojba

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
15 дек. 14:55 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz C-200 CDI navigacija

5 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 15:47 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 5 Plus 82000 milji

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
06 дек. 20:27 Станови , Кавадарци

SE IZDAVA STAN VO KAVADARCI

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
06 дек. 14:54 Автомобили , Кавадарци

Odlicna sostojba

8 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 12:15 Автомобили , Кавадарци

AUDI A4 2.0 TDI

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
04 дек. 14:10 Автомобили , Кавадарци

Renault Kangoo

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
04 дек. 00:06 Автомобили , Кавадарци

Peugeot 307

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 22:41 Автомобили , Кавадарци

BMW 318 GT dizel

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
03 дек. 15:39 Автомобили , Кавадарци

CITROEN BERLINGO HDI 2.0

2 490 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
02 дек. 13:47 Автомобили , Кавадарци

Opel Sintra 2.2

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 21:11 Автомобили , Кавадарци

BMW 330 e91 M-SPORT

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток