Македонски | Shqip | English |

Денес 08:31 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

BMW Z4 -12

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 06:58 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

Peugeot 307 2.0HDI -08

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 06:58 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

Citroen C6 -07

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 06:57 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

JEEP Grand cherokee -07 dizel

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 06:57 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

BMW 730D -10

26 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 18:44 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

Mercedes C-220 CDI Uvoz od Holandija

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 18:24 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
18 мај 21:44 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

OPEL ASTRA 1.9 CDTI

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
18 мај 17:57 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

FIAT PUNTO 1.3JTD

2 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
17 мај 23:53 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

MAZDA 6 2.0 CD

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 23:47 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

MERCEDES A180 CDI

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
17 мај 23:10 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

MINI ONE D 1.4

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 23:02 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

MERCEDES E280 CDI

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 22:58 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

AUDI A6 2.7TDI

6 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 22:51 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

FIAT GRANDE PUNTO 1.3JTD

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
13 мај 14:30 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

VW Caddy 1.9 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток