Македонски | Shqip | English |

Денес 12:34 Автомобили , Кавадарци

Proton -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 05:08 Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz E 350 AMG Line

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 01:57
Линк
Куќи/Вили , Кавадарци

Povolno sprat od kuca

28 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Денес 01:57 Куќи/Вили , Кавадарци

Povolno sprat od kuca

28 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 21:44 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

OPEL ASTRA 1.9 CDTI

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:23 Автомобили , Кавадарци

VW Caddy 1.4

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:10 Куќи/Вили , Кавадарци

Sprat od kuka vo Kavadarci

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 20:09 Автомобили , Кавадарци

Audi A6

25 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 18:45 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

Mercedes C-220 CDI Uvoz od Holandija

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:24 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:12 Автомобили , Кавадарци

VW Eos kabriolet

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:57 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

FIAT PUNTO 1.3JTD

2 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:48 Автомобили , Кавадарци

AUDI A6 QWATRO TDI

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:16 Автомобили , Кавадарци

Volvo XC 90 2.4 awd

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:20 Автомобили , Кавадарци

Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 110kw

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:03 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

Citroen C6 -07

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:03 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

JEEP Grand cherokee -07 dizel

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:02 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

Peugeot 307 2.0HDI -08

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 23:53 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

MAZDA 6 2.0 CD

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 23:47 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

MERCEDES A180 CDI

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
17 мај 23:10 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

MINI ONE D 1.4

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 23:02 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

MERCEDES E280 CDI

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток