Македонски | Shqip | English |
Денес 09:55 Автомобили , Кичево

Audi A5 3.0 quattro

18 890 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:48 Автомобили , Кичево

BMW 330

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:53 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 6
Површина: 180
Вчера 05:08 Автомобили , Кичево

ALFA ROMEO 159 SW 1.9JTDM 16V

4 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
19 мај 23:02 Автомобили , Кичево

VW Golf 7 1.6 tdi

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
19 мај 21:43 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 5
Површина: 110
19 мај 20:32 Автомобили , Кичево

Ford Transit

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 20:21 Автомобили , Кичево

BMW 320d

13 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
19 мај 18:18 Автомобили , Кичево

BMW 118 D Top Sostojba

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 13:26 Автомобили , Кичево

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
18 мај 21:52 Автомобили , Кичево

Lada Niva

Година: 2008
Километража: 55 000 - 59 999
18 мај 01:26
Линк
Автомобили , Кичево

Renault Laguna 2.0 dci 110kw dynamique -08

5 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 16:17 Куќи/Вили , Кичево

Kuka od 110m2 vo Strog Centar Kicevo

Број на соби: > 10
Површина: 130
16 мај 16:59 Автомобили , Кичево

VW Passat TD

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 140 000 - 149 999
16 мај 16:54 Автомобили , Кичево

VW Golf -00

20 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
15 мај 10:38 Автомобили , Кичево

Peugeot 205 1.0

300 ЕУР

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
14 мај 21:14 Автомобили , Кичево

Audi A4 1.9 90 ks

2 000 МКД

Година: 1996
Километража: 30 000 - 34 999
Кон почеток