Македонски | Shqip | English |
Денес 00:27 Автомобили , Кичево , Пласница

Nissan Primera

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 35 000 - 39 999
15 сеп 19:19 Автомобили , Кичево , Пласница

Audii A4 1.9 Tdii

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
07 сеп 19:34 Автомобили , Кичево , Пласница

Peugeot 206 1.6hdi 109ks Gti oprema

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
03 јул 14:46 Автомобили , Кичево , Пласница

Audi A4

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 22:37 Автомобили , Кичево , Пласница

Kia Carnival

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр 00:58 Автомобили , Кичево , Пласница

VW Golf 4 kabriolet

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар 21:28 Автомобили , Кичево , Пласница

Opel Vectra c

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек 17:01 Автомобили , Кичево , Пласница

Audi A4 1.9 Tdi 131 Ps Klimatronic

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
10 сеп 22:03 Автомобили , Кичево , Пласница

Seat Ibiza 1.9d vo odlicna sostojba

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
03 сеп 00:45 Автомобили , Кичево , Пласница

BMW 330d (M3 Packet)

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг 13:48 Автомобили , Кичево , Пласница

Peugeot 607 2.2HDI

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
18 мај 12:00 Автомобили , Кичево , Пласница

VW Polo 1.4 16 ventili

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр 23:40 Автомобили , Кичево , Пласница

Opel Zafira

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
28 мар 22:34 Автомобили , Кичево , Пласница

Daewoo Tico moze zamena

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар 08:44 Автомобили , Кичево , Пласница

Audi A6 3.0 4×4

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
11 фев 21:07 Автомобили , Кичево , Пласница

Alfa 147 1.9 JTD -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
09 фев 10:10 Автомобили , Кичево , Пласница

Mercedes E 200 cdi

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
16 јан 18:15 Автомобили , Кичево , Пласница

Seat Cordoba

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 ное 02:47 Автомобили , Кичево , Пласница

BMW e60 535d Mpaket -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
18 ное 11:14 Автомобили , Кичево , Пласница

VW Golf -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт 20:15 Автомобили , Кичево , Пласница

Chrysler Voyager

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг 12:19 Автомобили , Кичево , Пласница

BMW 330 D -05

8 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг 19:30 Автомобили , Кичево , Пласница

BMW 330 D -05

8 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг 21:08 Автомобили , Кичево , Пласница

Seat Alhambra 1.9 TDI 131 PS -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг 17:48 Автомобили , Кичево , Пласница

Hyundai Getz -03

1 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 10 000 - 14 999
26 јул 23:16 Автомобили , Кичево , Пласница

Chrysler Voyager -03

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул 21:19 Автомобили , Кичево , Пласница

VW Passat 1.9 TDI -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун 06:28 Автомобили , Кичево , Пласница

Seat Cordoba -00

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун 16:06 Автомобили , Кичево , Пласница

MERCEDES E 220 CDI ELEGANCE KARAVAN -01

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
03 јун 00:15 Автомобили , Кичево , Пласница

Mercedes E 200 cdi -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр 17:08 Автомобили , Кичево , Пласница

VW Passat -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар 19:26 Автомобили , Кичево , Пласница

Ford Mondeo 2.0 Dizel -03

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар 18:07 Автомобили , Кичево , Пласница

Ford Ka 1.3i -97

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
14 фев 14:26 Автомобили , Кичево , Пласница

Peugeot 206 1.9D -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
05 фев 17:13 Автомобили , Кичево , Пласница

WV Passat 1.9 TDI -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек 18:10 Автомобили , Кичево , Пласница

VW Golf 3 tdi 110ks -97

3 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток