Македонски | Shqip | English |

06 јул. 19:06 Куќи/Вили , Кичево

Kuka od 180m2 renovirana sredena so dvor

Број на соби: 9
Површина: 180
01 јул. 22:39 Автомобили , Кичево

VW Golf 3 TDI GTI 110 ks

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
27 јун. 09:27 Автомобили , Кичево

VW GOLF 4 + 1.6 benzin

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
25 јун. 18:22 Автомобили , Кичево

VW SHARAN 2.0 TDI - 05

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
24 јун. 17:17 Автомобили , Кичево

Fiat Marea

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
24 јун. 16:52 Автомобили , Кичево

BMW 530d

3 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 16:44 Автомобили , Кичево

VW Golf 5

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
24 јун. 16:44 Автомобили , Кичево

Mini Cooper

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
24 јун. 13:41 Автомобили , Кичево

BMW 320d FACELIFT -10 UNIKAT DYNAMIC

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 11:29 Автомобили , Кичево

Opel Tigra

12 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун. 22:02 Автомобили , Кичево

Lada Niva

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
15 јун. 20:45 Автомобили , Кичево

Opel Frontera

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 07:09 Автомобили , Кичево

Seat Altea

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
14 јун. 20:31 Автомобили , Кичево

Mercedes 290 Aangarde

2 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
14 јун. 20:31 Автомобили , Кичево

VW Golf 5

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
14 јун. 20:31 Автомобили , Кичево

Audi Q7

20 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток