Македонски | Shqip | English |
19 апр. 15:46
Link:
Автомобили , Кичево , Осломеј

VW T5 Transporter

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 12:46
Link:
Автомобили , Кичево

VW Passat CC 2.0TDI DSG 140ks

12 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999

12 мај 01:54 Куќи/Вили , Кичево

Kuka od 180m2 vo Kicevo

90 ЕУР

Број на соби: 7
11 мај 11:53 Куќи/Вили , Кичево

Shtëpi me dyqan dhe podrum

Број на соби: > 10
30 апр. 08:33 Автомобили , Кичево

Mercedes A 170 -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
29 апр. 14:56 Автомобили , Кичево

Mitsubishi GRANDIS -06 7sedista

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр. 03:05 Автомобили , Кичево

VW Saran 1.9 TDI 116 ks -01

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 09:23 Станови , Кичево

Renoviran stan od 60m2 vo Kicevo

28 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 апр. 18:19 Автомобили , Кичево , Осломеј

Mitsubishi Carisma 1.8GDI Sport-98UNIKAT SHQIPONJE

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
18 апр. 11:26 Автомобили , Кичево

Audi A6 2.0 TDI 103 kw -05

16 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
16 апр. 19:36 Куќи/Вили , Кичево

Kuka so plac vo Kicevo

150 ЕУР

Број на соби: 2
14 апр. 12:25 Автомобили , Кичево

Opel Ascona 89 2.0i -89

500 ЕУР Price Reduced

Година: 1989
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 19:19 Автомобили , Кичево

Peugeot 405 -94

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 13:29 Автомобили , Кичево , Зајас

KIA Picanto LX 1.1 plin -06

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
11 апр. 16:27 Куќи/Вили , Кичево

Se izdava kuka od 200m2 na ulica Pirinska

Број на соби: 8
Површина: 200
08 апр. 14:40 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW Golf 1.9Tdi -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 07:02 Автомобили , Кичево

Peugeot 309 -94

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток