Македонски | Shqip | English |

19 апр. 10:38 Станови , Кичево

STAN BANESA OD 100m2 vo CENTAROT NA KICEVO

Број на соби: 5
Површина: 100
18 апр. 18:59 Автомобили , Кичево

VW Passat -04

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
18 апр. 13:49 Автомобили , Кичево

Audi A5 3.0 TDI quattro MK

11 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 13:49 Автомобили , Кичево

VW Golf 6 1.6 BiFuel -10

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
17 апр. 20:21 Автомобили , Кичево , Пласница

Peugeot 206 1.6hdi 109ks -04 dizel

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
15 апр. 17:50 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 1.9 tdi

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
14 апр. 18:23 Автомобили , Кичево , Другово

JEEP Compass Limited 2.0CRD

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 15:29 Автомобили , Кичево

MERCEDES-BENZ E 250 CDI AMG BlueEfficiency

16 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
13 апр. 15:24 Автомобили , Кичево

BMW 740D F01

25 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 00:26 Автомобили , Кичево

BMW 525 D MOZE I ZAMENA

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
10 апр. 14:00 Автомобили , Кичево

Opel astra 1.7 isuzu

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 00:13 Станови , Кичево

POLOVINA OD STAMBENA ZGRADA VO KICEVO

Број на соби: > 10
Површина: 120
09 апр. 23:49 Автомобили , Кичево , Зајас

VW Touareg 2.5tdi

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
08 апр. 15:41 Автомобили , Кичево

Mercedes Benz C200

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
07 апр. 17:40 Автомобили , Кичево , Пласница

Opel Zafira vo odlicna sostojba

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток